Apple iPhone 15 Plus 128GB - Pink - EUROPA
Apple iPhone 15 Plus ha un display OLED da 6,7 pollici con una risoluzione di 2796 x 1290 pixel ed è alimentato dal chip A16 Bionic. La fotocamera principale ha una risoluzione di 48 megapixel e supporta la registrazione video in 4K e lo scatto ultra-grandangolare.
N.B. Grafična predstavitev izdelkov (slike, tehnični podatki in opisi) je namenjena izključno ponazoritvi izdelka in je zgolj okvirna.
Želite vedeti, ali in kdaj bo ponovno na zalogi? Registrirajte se TUKAJ, vrnite se na izdelek in kliknite na 'Obvesti me'.
Marca: Apple
Modello: iPhone 15 Plus
Colore: Pink
Memoria interna: 128 GB
Versione: Europa
Display: 6,7" Super Retina XDR OLED
Risoluzione: 2796 × 1290 pixel
Processore: Apple A16 Bionic
Sistema Operativo: iOS
Connettività: 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, NFC
SIM: Nano-SIM + eSIM (versione EU)
Connettore: USB-C
Fotocamera Posteriore:
Principale 48 MP
Ultra-grandangolo 12 MP
Fotocamera Frontale: 12 MP TrueDepth
Sicurezza: Face ID
Resistenza: Certificazione IP68, Ceramic Shield
Funzioni: Dynamic Island, SOS emergenze via satellite*
Autonomia: fino a 26 ore riproduzione video
Materiali: Alluminio e vetro colorato in massa
| IME IZDELKA | Apple iPhone 15 Plus 128GB - Pink - EUROPA |
|---|---|
| SKU | APIPHONE15PLUS128-RO@EU |
| CENA | 720,50 € |
| BRAND | APPLE |
| MODELLO | 15 PLUS |
| CONDIZIONE | Nov |
| Barva | PINK |
| MEMORIA DI MASSA | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| DIMENSIONI (H× W× d) (mm) | 160.9 x 77.8 x 7.8 |
| PESO (g) | 201 |
| SIM KARTICA | NANO SIM + e-SIM |
| DUAL SIM | DA (NANO SIM + ESIM) |
| DISPLAY | 6.7 n-palčni |
| DISPLAY (RES) | 1290 x 2796 pixel |
| CAMERA (Primary) | 48 Mp + 12 Mp |
| CAMERA (Secondary) | 12 Mp |
| SISTEMA OPERATIVO | iOS 17 |
| RETE | 5G |
| BATERIJA ZA MOBILNI TELEFONI | 4383 mAh |
| CPU | Apple A16 Bionic / 2x 3.46 GHz Avalanche + 4x 2.02 Blizzard |
| Senzor svetlosti | Ja |
| MERILNIK POSPEŠKA | Sì |
| Kompas | Ja |
| MICROFONO RIDUZIONE DEL RUMORE | Ja |
| GIROSCOPIO | Sì |
| LETTORE IMPRONTE DIGITALI | Ja |
-
Apple AirTag (4 kos) - BelaRedna cena 95,00 € -
Apple AirPods 4 Active Noise Control - White - SLORedna cena 175,00 €