Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 5G 10.1" 128GB T636 - Black - EUROPA
Galaxy Tab Active4 Pro 5G
Brand:
SAMSUNG
SKU:
SATABACT4PRO5GT636-BK@EU
Razpoložljivost:
Available
Garancija:
24 MESI
Pogoj:
Nov
N.B. Grafična predstavitev izdelkov (slike, tehnični podatki in opisi) je namenjena izključno ponazoritvi izdelka in je zgolj okvirna.
Samsungov novi robustni tablični računalnik Galaxy Tab Active 4 Pro ima 10,1-palčni zaslon Gorilla Glass 5 in odstranljivo baterijo s kapaciteto 7.600 mAh. Na voljo je v različici Cellular s povezljivostjo 5G, kjer koli se nahajate. V paketu sta vključena Galaxy S Pen in zaščitni ovitek Samsung.
| IME IZDELKA | Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 5G 10.1" 128GB T636 - Black - EUROPA |
|---|---|
| SKU | SATABACT4PRO5GT636-BK@EU |
| CENA | 511,50 € |
| BRAND | SAMSUNG |
| MODELLO | TAB ACTIVE 4 PRO 5G T636 |
| CONDIZIONE | Nov |
| Barva | BLACK |
| MEMORIA DI MASSA | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| DIMENSIONI (H× W× d) (mm) | 242,9 x 170,2 x 10,2 |
| PESO (g) | 674 |
| SIM KARTICA | NANO SIM |
| DUAL SIM | NE |
| DISPLAY | 10.1 n-palčni |
| DISPLAY (RES) | 1920x1200 pixel |
| CAMERA (Primary) | 13MP |
| CAMERA (Secondary) | 8MP |
| SISTEMA OPERATIVO | Android 12 |
| RETE | 5G |
| BATERIJA ZA MOBILNI TELEFONI | 7600 mAh |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 778G / Octa-Core |
| CONTENUTO DELLA CONFEZIONE | con cover protettiva + Galaxy S Pen |